Budowanie grupy – spotkanie dla nauczycieli i animatorów

Radom, 21.01.2019. godz. 16.00-18.30

priscilla-du-preez-234138

Pracujesz z grupą? Zastanawiasz się jak wzmocnić w niej ducha zespołu? Jak zbudować zaufanie? Jak zwiększyć efekty nauczania?

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe dotyczące budowania grupy. Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla nauczycieli i animatorów, pracujących z dziećmi, ale omawiane treści są uniwersalne dla większości grup. Porozmawiamy o pewnych podstawowych mechanizmach funkcjonowania grupy, o tym na co zwrócić uwagę, o czym rozmawiać z jej członkami. Zaprezentujemy kilka prostych technik pracy z grupą, służących lepszemu jej poznaniu się.
Nie wiesz, co zrobić, żeby budować lepszą atmosferę w swojej grupie? Przyjdź, dowiedz się, co się w niej dzieje i zainspiruj się pomysłami innych!:)

Cena za udział: 40 zł
Miejsce: Radom.
ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/13zhIyfSb9GuyeO0UdPkboSlcsbOarVnDpFP30Qhf-o4/edit

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spotkanie poprowadzi Alicja Gniewek:
Psycholożka, trenerka, coach. Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii. Współpracuje z Wydziałem Psychologii UW, gdzie prowadzi warsztaty m.in. z komunikacji, budowania własnej tożsamości oraz umiejętności trenerskich. Na Uniwersytecie Otwartym UW prowadzi warsztaty umiejętności miękkich – współpraca w zespole oraz asertywność – m.in. dla przedsiębiorców i pracowników administracji rządowej. Współpracuje z nauczycielami i organizacjami pozarządowymi.

Absolwentka: Wydziału Psychologii UW, specjalizacji Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Psychologia Organizacji i Pracy; Szkoły Profesjonalnego Coachingu IPRI; certyfikowanego szkolenia „Analytic-Network Coaching”