Oceniasz rozwój swojej firmy po wynikach? Na wyniki pracują ludzie, dlatego relacja miedzy nimi bezpośrednio wpływa na ich efektywność i cyfry.

dla firmy

Kiedy potrzebne jest szkolenie w Twojej firmie?

  • Przechodzicie zmianę? Pojawiają się nowi pracownicy, skład się zmienia, albo wdrażacie nowy projekt, strategię rozwoju?  Może to budzić niepokój i psuć atmosferę.

→ Pracujemy wtedy z oporem przed zmianą, z przekonaniami, nad komunikacją i szukamy źródeł poczucia bezpieczeństwa.

  •   Pojawiają się konflikty? Drobne przeszkody (np. nieumyty kubek po kawie) urastają do rangi dramatów a narastającym nieporozumieniom i sporom towarzyszą coraz silniejsze emocje.

→ Pracujemy w takiej sytuacji nad budowaniem zaufania w zespole, wydobywaniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań, otwartością i odwagą do konstruktywnego „kłócenia się”, udzielania i przyjmowania informacji zwrotnej.

  •   Ktoś awansuje? Ta osoba potrzebuje zmierzyć się z obecną rolą i obowiązkami. Współpracownicy natomiast muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w której kolega/koleżanka stają się przełożonymi.

→ Pracujemy nad nowymi zasadami, zbudowaniem zaufania na nowym gruncie, zachowaniami asertywnymi, wzmocnieniem pewności siebie w nowej roli oraz wyznaczaniem ścieżki kariery w firmie.

  •   Chcesz zwiększyć efektywność? Twoja firma to Twoi pracownicy. Im bardziej ich wspierasz w rozwoju, tym lepsze osiągacie efekty.

→ Pracujemy nad podwyższeniem zaangażowania i poczucia odpowiedzialności pracowników, wyznaczaniem i realizacją celów, kreatywnością i rozwojem różnorodnych kompetencji społecznych.

  •   Czujesz, że coś nie gra, ale nie wiesz, o co dokładnie chodzi?

→ Pierwszym krokiem jest w takiej sytuacji analiza potrzeb. Dzięki niej sprawdzamy, jaka jest sytuacja w firmie, jak wyglądają relacje interpersonalne oraz czego potrzebujecie – Ty oraz Twoi pracownicy – by bardziej efektywnie współpracować oraz osiągać lepsze rezultaty.

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

Masz więcej pytań? Potrzebujesz więcej informacji? Napisz maila, na pewno się odezwiemy: biuro@machinarozwoju.pl

 
Dla nowych klientów przewidujemy rabat!

8

Analiza potrzeb

Rozpoczynając współpracę, przeprowadzamy tzw. analizę potrzeb, która pozwoli na stworzenie oferty szkoleniowej, w pełni dostosowanej do Twojego zespołu. Podczas takiej analizy wspólnie z liderem i pracownikami poszukujemy obszarów wartych rozwoju i modyfikacji, obszarów, które mogą usprawnić pracę zespołową.

DSC_0101

Działania rozwojowe

Wybrane z analizy potrzeb działania rozwojowe – warsztaty konkretnych umiejętności miękkich, coaching zespołowy i/lub coaching indywidualny

Więcej….

18

Ewaluacja i follow-up

Po zakończeniu zaplanowanych działań Ty i Twój zespół będziecie mieć czas na wdrożenie nowych rozwiązań, na sprawdzenie, na ile wypracowane sposoby mogą rzeczywiście zadziałać. Po takim okresie następuje moment weryfikacji – co się udało, co można jeszcze zmienić. Wraz z Tobą planujemy dalszą ścieżkę rozwoju dla członków zespołu.