Team Up! Change Up! to cykl otwartych spotkań warsztatowych, których tematem przewodnim jesteś Ty i Twoja efektywność w zespole. Spotkania dadzą Ci możliwość przyjrzenia się sobie w trakcie praktycznych ćwiczeń. Będą inspiracją i pierwszym krokiem do zmiany swojego zachowania i wprowadzania zmian w zespole. A wszystko to podczas energetycznego popołudnia w grupie nowych, ciekawych ludzi! Przyjdź i sprawdź na własną rękę!:)

 

Za nami już:

 

Spotkanie 1 – 25.07.2014
„Co ja robię tu?”

Podczas spotkania nazwaliśmy cechy, które sprawiają, że jesteś, kim jesteś, sprawdziliśmy jaką rolę przyjmujesz w grupie oraz jak wpływa to na funkcjonowanie zespołu. Zastanawialiśmy się również, jak współpracować z osobami o różnych preferencjach i odmiennych poglądach.

Spotkanie prowadziła Agata Lamparska

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Spotkanie 2 – 08.10.2014
„To kto tu jest OK?”

Przyglądaliśmy się tematowi asertywności w grupie – wyznaczaniu granic, asertywnej postawie i asertywnej komunikacji oraz jak to wpływa na funkcjonowanie zespołu. Przećwiczyliśmy kilka narzędzi wspierających asertywność oraz zastanowiliśmy się jak współpracować z osobami o odmiennych poglądach.

Spotkanie prowadziła Dominika Pruszczak

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Spotkanie 3 – 04.12.2014
„Co mówisz – co słyszę?”

Komunikacja jest podstawą każdego rodzaju pracy – ile razy, z powodu nieporozumień pomiędzy członkami Twojego zespołu doszło do błędu, opóźnienia pracy czy  konfliktu?
Na spotkaniu przeanalizowaliśmy, jakie czynniki są istotne dla sprawnego porozumiewania się w zespole, przećwiczyliśmy jeden wybrany aspekt, co on oznacza w praktyce.

Spotkanie prowadziła Alicja Gniewek

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Spotkanie 4 – 04.03.2015 „Co planujesz – co robisz?”

Kolejne cykliczne spotkanie dotyczyło tematu formułowania celów oraz ich realizacji. Zastanowiliśmy się dlaczego porzucamy nasze postanowienia i jaki to ma wpływ nie tylko na nas, ale także członków naszego zespołu. Podczas spotkania przeanalizowaliśmy, jakie czynniki są istotne dla osiągania wyznaczonych celów oraz jak możemy sobie i innym w tym zadaniu pomóc.

 Spotkanie poprowadziła Dominika Pruszczak

Spotkanie 5 – 22.04.2015 „Zostaw krytyka w domu. Metody kreatywne pracy zespołem”

Podczas kolejnego spotkania Team Up Change Up przyjrzeliśmy się tematowi kreatywności w zespole. Jak wyciszyć wewnętrznego cenzora? Co zrobić, by wydobyć od grupy jak najwięcej pomysłów? Jakich narzędzi użyć, aby pobudzać twórcze myślenie?

Kreatywność to nie stała cecha charakteru, ale umiejętność, którą jak każdą inną można ćwiczyć i rozwijać. A jak wszyscy wiemy – nieużywany mięsień słabo pracuje, więc zapraszamy na kreatywną rozgrzewkę umysłu.

Zostaw swojego wewnętrznego krytyka w domu.

Spotkanie poprowadziła: Dominika Pruszczak

 

Spotkanie 6 – 09.06.2015;

Jak myśleć, by się wspierać zamiast ograniczać?

Kolejne cykliczne spotkanie porusza temat wpływu naszych myśli na uczucia i zachowania. Zastanowimy się dlaczego sposób w jaki myślimy i to co przychodzi nam do głowy kreuje naszą rzeczywistość. Przećwiczymy proste narzędzie demaskujące ograniczające myśli i pomagające nam w tworzeniu tych wspierających.

Spotkanie poprowadziła Dominika Pruszczak

Spotkanie jest płatne – udział w spotkaniu wynosi 30 zł.
Spotykamy się we wtorek 09.06 od 18:00 do 20:00 w sali konferencyjnej AIP na Politechnice Warszawskiej, ul. Noakowskiego 18/20 klatka C.

 

Spotkanie 7 -27.04.2016 „Poczuj swoją wartość – budowanie poczucia własnej wartości”

Masz tendencję do patrzenia na siebie przez ciemne okulary? Dostrzegasz jedynie błędy i wady? A jakby to było w pełni czuć swoją wartość? Mieć świadomość swoich zalet oraz wad i… je akceptować?

Chcesz sprawdzić? :-) Przyjdź na spotkanie Team Up! Change Up! w środę 27.04 w godzinach 18:00-20:00.

Podczas tego krótkiego spotkania przyjrzymy się i zastanowimy czym jest poczucie własnej wartości, jak można je budować oraz skąd czerpać siłę i inspirację by to robić na co dzień. Zapraszamy!

 

Spotkanie 8 – 13.06.2016. „Jak być mądrym emocjonalnie? Rozwijanie inteligencji emocjonalnej”

Spotkanie poprowadziła Alicja Gniewek

 

Spotkanie 9 - 29.09.2016, „Przekonaj się! Zmień myślenie o sobie i świecie”

Dzięki warsztatom:
• Zrozumiesz, że z każdej sytuacji jest kilka dróg wyjścia i to od Ciebie zależy którą wybierzesz. Dzięki temu nabierzesz dystansu do siebie i świata:)
• Dowiesz się, jak myśleć, by było Ci łatwiej w życiu i pracy
• Poznasz praktyczne sposoby do zmiany przekonań
• Poznasz nowych ludzi i dowiesz się, co im pomaga w działaniu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości wspierałyśmy przedsiębiorców i przedsiębiorczynie w wyznaczaniu celów, asertywnej komunikacji oraz współpracy zespołowej.

Więcej informacji…