Efektywny zespół – jak go budować, jak z nim pracować?

Warszawa, 18.03.2017

Jeśli chcesz, aby Twój zespół działał efektywnie, osiągał sukcesy i stanowił zgraną grupę współpracowników, którzy nie tylko muszą, ale chcą pracować razem – zacznij od tych warsztatów! Dadzą Ci wiedzę, poszerzy umiejętności i zainspiruje do budowania mocnego teamu!

„Efektywny zespół – jak go zbudować i jak z nim pracować?” to 8-godzinne warsztaty, podczas którego dowiesz się co jest najważniejsze, gdy budujesz zespół oraz jak nim zarządzać, aby w pełni wykorzystać jego dynamikę i potencjał.
Korzyści
Uczestnicy/czki warsztatu:

  • poznają i przećwiczą konkretne techniki oraz narzędzia związane z budowaniem i zarządzaniem zespołem,- poznają podstawowe czynniki, które wpływają na efektywność pracy zespołowej,
  • dowiedzą się jak wykorzystać konflikt w zespole,
  • dowiedzą się, jakie są role grupowe oraz jakie procesy zachodzą w grupie,
  • poznają style zachowań obecne w grupie,
  • rozwiną umiejętność wyznaczania celów grupowych i indywidualnych,- poszerzą samoświadomość w zakresie własnych zachowań komunikacyjnych względem innych członków zespołu,- rozwiną samoświadomość w zakresie swojego funkcjonowania w grupie.

Metody
Pracujemy metodą warsztatową – będzie trochę wiedzy, dużo ćwiczymy, dyskutujemy i opieramy się na Twoich wnioskach i doświadczeniach.
Prowadząca
Agata Lamparska – psycholożka, trenerka, coach. Od ponad 10 lat pracuje z grupami w organizacjach pozarządowych i biznesie, z menedżerami, przedsiębiorcami, nauczycielami i młodzieżą. Specjalizuje się w tematyce budowania i zarządzania zespołem, pracy z konfliktem, informacji zwrotnej oraz w coachingu zespołu i kariery. Certyfikowana trenerka Extended DISC, współzałożycielka Stowarzyszenia Coachów PRIZM. Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkołę Profesjonalnego Coachingu IPRI oraz Szkołę Coachingu Zespołowego NOVO.

Koszt
Cena za uczestnictwo w warsztatach to jedynie 200zł brutto.
Jeżeli zgłosisz się do 04.03 otrzymasz zniżkę 15%.
Jeśli znasz jeszcze 2 osoby, które również chętnie dołączą – napiszcie do nas, a znajdziemy dla Was specjalną zniżkę grupową :)

Zapisy: https://efektywnyzespol2.evenea.pl/

Miejsce
Warszawa, dokładną lokalizację podamy bliżej terminu warsztatów.

Jeśli masz pytania, wątpliwości – pisz śmiało, odpowiemy jak najszybciej! – biuro@machinarozwoju.pl