Uwaga! O uważności w kontakcie z innymi – warsztaty dotyczące budowania kontaktu

Niedziela, 09.10.2016, godz. 10.00-16.00

Dzięki tym warsztatom:

  • Zaczniesz bardziej uważnie obserwować siebie
  • Będziesz potrafił/a lepiej odczytywać sygnały od innych ludzi
  • Dowiesz się, jak możesz polepszyć swoje relacje z innymi
  • Będziesz bardziej wrażliwy/a na potrzeby swoje i innych
  • Zobaczysz siebie w innym świetle

SONY DSC

Warsztaty, podczas których będziesz mieć okazję przyjrzeć się sobie, tak szczerze i prawdziwie, bo wierzymy, że zacząć należy od siebie. To otworzy Ci oczy na siebie i drugą osobę.
Dzięki ćwiczeniom odkryjesz w sobie wrażliwość na innych i zobaczysz siebie w ich oczach, pokażesz też innym jak Ty ich spostrzegasz. Zatrzymasz się na chwilę, by doświadczyć budowania kontaktu w „tu i teraz” z nowo-poznaną osobą, przekonasz się jak może to wzbogacić Twoją codzienność!

Warsztaty poprowadzi Agata Lamparska – psycholożka, trenerka i coach. Specjalistka z zakresu pracy zespołu, budowania relacji, współpracy i komunikacji.

Termin: 09.10 (niedziela), 10:00 – 16:00
Cena: 100zł
Zapisy: Aby zapisać się na warsztaty przejdź do portalu Evenea – http://uwaznoscwkontakcie.evenea.pl/

Machina Rozwoju to zespół psycholożek pracujących warsztatowo i coachingowo. Wierzymy, że kluczem do efektywności i szczęścia jest otwarta i szczera komunikacja, która jest podstawą kontaktu między ludźmi. Bycie tu i teraz w kontakcie, uważność w nim buduje relacje, zarówno osobiste jak i zawodowe, te trwające długo, jak i te „chwilowe”. To dzięki empatii poznajemy siebie i innych, tworzymy bliskość z innymi jak i sami ze sobą. W warsztatach i pracy coachingowej stawiamy na odkrywanie świata poprzez doświadczanie siebie w różnych sytuacjach, w kontakcie z drugą osobą.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „Współpraca oparta na empatii”. http://www.akcja-empatia.pl/